İade ve Değişim

Web sitemizden belli bir tutar üzerinde yapılan alışverişlerde taşıma tutarları tarafımızdan karşılanmaktadır. İade sonucunda alışveriş tutarı ücretsiz kargo kampanyası tutarının altında oluşursa, ilk gönderimde satıcı tarafından karşılanan taşıma tutarıyla birlikte ürün bedelinden gidiş ve geliş taşıma tutarı düşülerek 14 gün içinde iade sağlanır.

 

Kısaca iade sürecinden bahsedelim; Ürünü Yurtiçi Kargo üzerinden anlaşmalı tutarlar üzerinden gönderebilirsiniz. Anlaşmalı tutar üzerinden gönderilebilmesi için belirtilen kod ile bir ödeme yapmadan karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderildiğinde, ürün bedelinden taşıma tutarı düşülerek, ürün bize ulaştıktan sonraki 14 günde iade tutarınız hesabınıza aktarılır.

 

Karşı ödemeli gönderilirse;


İade tutarı= Ürün Bedeli - Taşıma Tutarı


Yurtiçi Kargo ile 395965975 müşteri kodu ile tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz.

 

Kısaca değişim sürecinden bahsedelim;


Ürünü Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı tutarlar ile gönderebilirsiniz. Öncelikle hiçbir ödeme yapmadan karşı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Sonrasında, bizim gönderdiğimiz değişim kargosunu teslim aldığınızda çift yön (gidiş ve geliş) taşıma tutarı Yurtiçi Kargo tarafından size yansıtılacak. Taşıma tutarlarını size hizmet sağlayan ilgili taşıma firması almaktadır. Firmamızla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Yurtiçi Kargo ile 395965975 müşteri kodu ile tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz.


Gönderiniz bize ulaştıktan sonra istediklerinizi Whatsapp yazışma hattı 05320661438 üzerinden bize bildirebilirsiniz. Değişimler taşıma tutarları alıcıya aittir.

 

“Gönderilerde kargo bedelleri indirimli olarak alıcıya yansıtılmaktadır. İade ve değişimlerde satıcı tarafından uygulanan indirimler alıcıya yansıtılır.”

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR